Aby zrezygnować z uczestnictwa w programie,
wystarczy taką informację wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz powiadomić o tym swoją Osobę Wprowadzającą (Zapraszającą). W zależności od okoliczności, należy ustalić wspólnie z Osobą Wprowadzającą lub biurem sprawę zagospodarowania zwalnianego miejsca, a dopiero potem można dane osoby usunąć z bazy.

A. Jeżeli rezygnujący uczestnik jeszcze nikogo nie zaprosił i nie przekazał darowizny, wtedy jego konto i ID zostaje natychmiast zlikwidowane, a zwolnione zaproszenie wraca do Osoby Wprowadzającej, która może je wysłać do następnej osoby. 

B. Jeżeli rezygnujący uczestnik przekazał już swoją darowiznę i kogoś zaprosił, wtedy - w zależności od końcowych ustaleń - administrator wpisuje w zwolnione miejsce nowego uczestnika zarekomendowanego przez Osobę Wprowadzającą lub kogoś z Listy Zgłoszeniowej. Nowy uczestnik przejmuje ID, Odbiorcę Darowizn i zaproszonych przez poprzednika uczestników. Następca zyskuje, gdyż kontynuuje wpłatę kolejnych darowizn z pominięciem już wpłaconych przez rezygnującego uczestnika, a przy tym ma już w swojej grupie zaproszone osoby.

C. Jeżeli rezygnujący uczestnik posiadał już swoich darczyńców i otrzymał od nich wpłaty, wtedy pieniędzy nie zwraca, a jego następca musi pogodzić się z tym, że otrzyma darowizny pomniejszone o te już przekazane poprzednikowi.


Uczestnicy rezygnujący z użytkowania serwisu i udziału w Systemie BHC, nie zwracają otrzymanych darowizn i nie otrzymują zwrotu opłaty rejestracyjnej i przekazanych przez siebie darowizn (Regulamin, Art. 5, punkt 9 g,h)