Codziennie namawiają nas w telewizji do wygrania samochodu, wycieczki zagranicznej albo większej sumy pieniędzy, wystarczy tylko posłuchać i wysłać SMS. Cała masa ludzi spragniona uzyskania łatwej nagrody, szybko sięga za telefon i nie patrząc nawet na koszt połączenia wysyła SMS na wskazany numer i oczywiście, jak zwykle, na tym się kończy. Spełnienie marzeń skończyło się na rozbudzeniu wyobraźni o wspaniałej nagrodzie.

Bywa, że ktoś z tych kilkuset tysięcy wygrywa, nawet czasem można go ujrzeć w telewizji, ale szanse takiego wygrania są jak jeden na kilkaset tysięcy. Mimo to ludzie łatwo ulegają iluzji ponętnej reklamy, gdyż złudne pragnienia silniejsze są od rozsądku. Natomiast, gdy trzeba cokolwiek więcej uczynić, czy z kimś się podzielić, wtedy natychmiast budzi się niechęć, podejrzenie i nieufność.

A przecież można się dzielić, a przy tym również bogacić! Takie  rozwiązanie znalazła pani Jolanta Rene.

Wiele lat jej pracy, poświęcenia i wyjątkowego talentu zaowocowało - oprócz dwadzieścia lat przygotowywanej i testowanej metody zgodnego doboru ludzi - wynalezieniem i dopracowaniem znakomitego systemu wzajemnego wsparcia, który wielu osobom i rodzinom pomoże nie tylko uwolnić się od problemów finansowych, ale również znacznie poprawi ogólną sytuację życiową. Nie jest to ryzykowna, drenująca portfel gra i naiwne liczenie na szczęśliwy los, lecz precyzyjnie opracowany program, który zwraca nam złożoną przez nas darowiznę, i to często wielokrotnie pomnożoną!

Szkoda, że program nie może być wprowadzony do powszechnego użytku jako gra, gdyż wtedy więcej osób skłonnych byłoby z niego korzystać. Ale i tak ten system przeznaczony jest tylko dla wybranej części społeczeństwa, gdyż już samo założenie, że podstawą udziału jest dzielenie się, automatycznie redukuje ilość uczestników tylko do tych rozwiniętych duchowo, którzy są gotowi się dzielić.

Pani Jolanta Rene swoją ideą wyprzedziła tę zacofaną epokę "biorców" i stworzyła system, który jest prezentem dla osób gotowych się dzielić, a na dodatek, dzięki wzajemnemu obdarowywaniu uczestnicy Programu BHC bogacą się. To wręcz nieprawdopodobne, ale jest to faktem, i dlatego jest to genialne.

Trzeba tylko mieć nadzieję, że program szybko się rozwinie i dotrze do osób, które z radością z niego skorzystają.

Jerzy M. Łatak [ www.edgarcayce.hg.pl  Wydawnictwo "Aquarius" - Zakopane]