TE STRONY I TEMATY POLECAMY SZCZEGÓLNIE:

* - [www.swietageometria.info] - strona, na której znajdują się cenne informacje oraz poruszane  niezwykłe wątki! Najlepsze z najlepszych!
Przedstawiona jest wiedza i koncepcje największych umysłów współczesnej nauki, owoce ich jasnej myśli i wrażliwości... M.in. Nassim HarameinDan Winter ...

Wielkie uznanie i podziękowania dla p. Leszka Baryckiego [Leszko2012], twórcy strony, tłumacza wielu serii wykładów,  propagatora wspaniałej, odkrywczej wiedzy, dzięki  której możemy zbliżyć się do Źródła...  

* - [ Randy Powell - Nowa technologia od Marko Rodina] Leszko2012 | 20 lis 2010 | Forum You Tube
"...Randy Powell prezentuje istnienie nieodłącznego od Natury matematycznego języka, odkrytego przez Marko Rodina, na którym oparł on budowę cewki zwanej "cewką Rodina". Jeśli lubisz "język cyfr" to zapraszam do działu poświęconego twórczości Marko Rodina na forum http://forum.swietageometria.info/ind...
Zobacz też: Giganci niezależnej nauki i techniki"

* - [ Liczby i Natura]-  piękna animacja pokazująca "świetą geometrię"- liczby w Naturze ...I odwrotnie. Naturę w liczbach.  Heksagonalna, fraktalna matryca, która definiuje budowę naszej społeczności, organizację zespołów darczyńców oraz wzajemne przekazywanie darowizn, również ma swoje korzenie w naturalnych prawach harmoni, rozwoju i obfitości...

* - Polecamy wspaniały film "Wzrost"  !  ["Wzrost" Foster Gamble - ]
 

 

Szlachetne zdrowie...

* - Germańska Nowa Medycyna - Dr Geerd Ryke Hamer [Germańska wiedza holistyczna]- 

"...W nowym rozumieniu medycyny organizm traktowany jest całościowo, jako jedność psychiki, mózgu i organów. Psychika rozumiana jest jako zespół wszystkich funkcji dotyczących zachowania się i przeżywania konfliktów. Mózg, jako komputer sterujący funkcjami zachowania się i przeżywaniem konfliktów. Organy, jako miejsca ukazywania się wszystkich tych wydarzeń...

dr med. mgr teol. Ryke Geerd Hamer


* - "Czy pospolity grzyb może być przyczyną raka?"  Dr Simoncini    Niezwykły artykuł i wykład włoskiego onkologa. Rewolucyjne spojrzenie na przyczynę i leczenie raka!

* - "Niektóre fundacje na rzecz raka dopuszczają się oszustwa.Dr Leonard Coldwell - Ważne informacje o leczeniu raka

* - "Candida albicans - wróg publiczny nr 1" - Józef Słonecki "Zdrowie na własne życzenie"[ Bloog.pl]


* - "Leczenie żywieniem - lek.med.Jadwiga Kempisty" - www.leczeniezywieniem.pl

Propozycja rewelacyjnego, naturalnego wspomagania sił obronnych organizmu i leczenia m.in. przez spożywanie jogurtu przygotowanego domowym sposobem, z wykorzystaniem specjalnego szczepu bakterii.
Pani Jadwiga Kempisty jest wybitnym lekarzem z ponad 40 letnim doświadczeniem, o ogromnej wiedzy nie tylko medycznej, osobą o dużej wrażliwości i otwartym sercu... Zapraszamy do wykładów i do zapoznania się z częścią wiedzy, która w całości jest zaprezentowana w książce "Leczenie żywieniem" ... 
 


* - Edgar Cayce - Terapie [ Edgar Cayce - Poland]

Wiele bardzo ciekawych materiałów i zagadnień związanych z życiem i działalnością "Śpiącego Proroka" Ameryki znajduje się na stronie  Jerzego Łataka, poświęconej głównie Edgarowi Cayce. Między innymi wspaniałe wskazówki dotyczące zdrowia i leczenia.
Stwowarzyszenie Edgara Caycego A.R.E [Kwatera główna Association for Research and Enligtenment (A.R.E.)] znajduje się w Virginii Beach w USA, a w Polsce przedstawicielem A.R.E. jest właśnie Jerzy M. Łatak [34-500 Zakopane, Za Strugiem 29], właściciel wydawnictwa "Aquarius" i autor wielu książek poświęconych m.in. temu niezwykłemu człowiekowi, jego terapiom i osiągnięciom.


* - "WODA UTLENIONA - Na straży zdrowia" [wewnętrzne zastosowanie H2O2] -  Iwan Pawłowicz Nieumywakin

"Główny, Ludowy Uzdrowiciel Rosji" zajmuje się tematem leczenia i uzdrawiania ludzi od ponad 40 lat. Znany jest zarówno dyplomowanym lekarzom, jak i ludziom zajmującym się medycyną naturalną. Jest doktorem nauk medycznych, profesorem, członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, autorem ponad 200 prac naukowych.

Polecamy niezwykle skuteczną i tanią metodę utrzymania zdrowia i leczenia wodą utlenioną wielu chorób, propagowaną przez doświadczonego, obeznanego m.in. w terapii H2Oprofesora Iwana Nieumywakina.
Profesor zaleca również picie wody osolonej (o stężeniu soli fizjologicznej), o czym szerzej w materiale niżej...

Obszerne informacje na temat książki i terapii wodą utlenioną znajdują się  m.in. na stronie:
http://www.igya.pl/terapie-naturalne/oczyszczanie/268-leczenie-woda-utleniona.html
http://www.era-zdrowia.pl/suplementy-zdrowia/woda-utleniona/leczenie-woda-utleniona.html
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_woda_utleniona_cz2.html

 


* -  Pij osoloną wodę

Dr Fereydoon Batmanghelidj ukończył studia medyczne na St. Mary's Hospital Medical School of London University. Większość życia spędził na badaniach naukowych związków pomiędzy bólem, chorobami i chronicznym odwodnieniem organizmu. Odkrył lecznicze właściwości wody 21 lat temu, kiedy przebywał w irańskim więzieniu jako więzień polityczny. W tym czasie wyleczył 3000 współwięźniów z wrzodów żołądka spowodowanych stresem, stosując tylko czystą wodę bez żadnych medykamentów. Wtedy zrozumiał po raz pierwszy, że ból jest niczym innym, jak tylko wołaniem organizmu na brak wody.
Postanowił skoncentrować resztę swojego życia zawodowego na skutkach zdrowotnych, jakie niesie chroniczne odwodnienie organizmu. Jego odkrycia pomogły tysiącom ludzi - cierpiącym na różne dolegliwości powiązane z bólem oraz na choroby degeneracyjne - odzyskać zdrowie za pomocą wody bez jakichkolwiek medykamentów.
Ciekawostką jest fakt, że woda jest jednym z trzech głównych składników dysków kręgosłupa - kiedy dyski są odwodnione, ich "poduszki" zwężają się, degenerują i powstaje ucisk na nerw. A ponieważ histamina zarządza wodą w organizmie, picie wody obniża lub likwiduje reakcje alergiczne - nawodnienie dobrej jakości wodą działa jak tabletka antyhistaminowa. Mottem jego książki "Your Body's Many Cries For Water" jest: "Nie jesteś chory, jesteś spragniony! Nie gaś pragnienia lekami!"

Dr poleca, aby codziennie na każde 10 kg ciała pić 0,3l wody osolonej solą koniecznie morską (w sklepach ze zdrową żywnością można kupić bez E - antyzbrylaczy:) i nie jodowaną dodatkowo, z Morza Martwego), 1/4 łyżeczki soli na każdy litr wody. Dzielimy całą ilość na 10 porcji i wypijamy w ciągu całego dnia. Pisze: "Używaj też soli z żywnością. Tak długo, jak pijesz wodę, możesz używać soli. Unikaj kofeiny i napojów alkoholowych. Są moczopędne i odwadniają cię. Każde 0,1l kofeiny, herbaty i alkoholu wymaga dodatkowej ilości wody (ok. 0,3l) aby nawodnić organizm."
W ten sposób nawadniamy się izotonicznym roztworem soli fizjologicznej, którego pH zbliżone jest do fizjologicznego pH krwi. Woda wypijana w ten sposób "nie przelatuje" przez ciało, daje poczucie zaspokojenia pragnienia, a nawet głodu."
Strona Dr Fereydoona Batmanghelidja o wodolecznictwie: www.watercure.com* - Odżywianie ma znaczenie   Bardzo ważny film, prezentujący cenną wiedzę na temat prostego, naturalnego odżywiania. Gorąco Polecamy! 

* - Surowa dieta - Neurolog i witarianka Ewa Hankiewicz - wywiad

* - "Ekomedycyna" - "Od lekarza do grabarza" - Jerzy Maslanky

* - Dieta Dr Budwig

* - Terapie i suplementy wg Edgara Cayce

* - Luty czy listopad? Data urodzin może mieć wpływ na zdrowie

* - Zapomnij o Alzheimerze - to kolejna wymyślona choroba!

* - Zjadani żywcem